Ужгородська міська влада зайнялася гаражами та котельнями

22
0

2 жовтня в приміщенні Ужгородської міської ради відбулося засідання міськвиконкому.

На порядку денному оглянули 15 питань, більшість з них суто технічного характеру, як от надання дозволів на встановлення автономного опалення чи видача дублікатів свідоцтв на право власності на нерухоме майно. Мер міста Віктор Погорєлов був простудженим, тому засідання тривало недовго. 

Що кидається у вічі, останнім часом на виконкомі все частіше випливає питання переоформлення гаражів та котелень. Можливо, у міських господарників просто дійшли руки до цих питань, а можливо, земля для дерибану в місті практично скінчилася, от і шукають нові  джерела прибутків.

Досить цікавою була доповідь про економічний стан ТДВ «Патент». Ключевський Іван, керівник ТДВ "Патент", оголосив, що підприємство отримало збитки розміром 315 тисяч гривень і пояснив, що ця збитковість викликана дороговизною сировини та необхідністю завозити її з-за меж міста, що призводить до збільшення собівартості продукції.  Велика у ТДВ «Патент» дебіторська заборгованість  -  майже 1, 4 млн. з них 200 тисяч винен обласний бюджет за шкільну документацію.

Згадали на виконкомі і про проблемні питання «Патенту». По землі є акт на право постійного користування. Можливо, земля буде викуплена, але для цього потрібно провести збори засновників. Також на балансі «Патенту» є гуртожиток. На компенсаційній основі підприємство готове передати гуртожиток до комунального майна міста. Погорєлов сказав, що рішення по гуртожитку вже 12 років як потребує вирішення. Пан Ключевський натомість зазначив, що мешканці заборгували підприємству 105 тисяч  гривень, по Водоканалу борг складає 31 тисячу, майже 5 тисяч по ліфту і майже 7тисяч  по МРЕМу. . 

Говорили сьогодні і про земельні роботи. Погорєлов вкотре пожалівся на несумлінну рооту комунальних служб, зазначивши що газовики на Кошицькій розрили вулицю просто екскаватором не вирізаючи асфальт. Після цього, за його словами, дорожники вирізають асфальт, і його використовується вдвічі більше. Отож мер міста дав пряму вказівку Касперову, щоб представник департаменту міського господарства стояв на початку земляних робіт і контролював роботи особисто.   При чому, цитуємо «був готовим зубами перегризти всі комунікації, але зупинити розриття».

Ця проблема на виконкомі підіймається вже не перше. Закордоном ця ситуація контролюється по-іншому, за все відповідає мерія. Тому від членів виконкому поступила пропозиція визначити одне конкретне  комунальне підприємство, яке було б відповідальним як за розриття, так і за відновлення дорожнього покриття. Цю пропозицію розглянуть на предмет законності і планують винести на чергову сесію Ужгородської міськради. 

Прийняли на виконкомі також рішення про поділ комунального майна (котелень) на те, яке використовується і те, яке не використовується з метою подальшого відчуження.

Також жителі декількох будинків звернулися з проханням зняти їх з балансу та обслуговування ЖРЕРів  і, відповідно, звільнити їх від оплати послуг. 

Мукачево.net

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також