В Ужгороді знову обіцяють взятись за нелегальну торгівлю біля ринків

12
3

Як зазначає місцева влада, незважаючи на те, що робота у цьому напрямку проводиться систематично, побороти їй це явище до кінця не вдається.

Муніципальна інспекція з благоустрою постійно проводить рейди, до яких залучаються і працівники поліції.

На ринках «Білочка» і на «П’яному базарі» біля санкціонованого ринку на вулиці масово торгують овочами, фруктами тощо. Про дотримання санітарних норм, звісно, мови не може бути. При цьому всередині ринків завжди є вільні місця, що підтверджують керівники ринків.

Відмічають також, що плата за торгівлю на ринку не є високою,від 2 до 25 гривень. Але адміністрація ринків готова йти назустріч людям, адже зацікавлена у тому, щоб продаж відбувався цивілізовано.

Ужгородців теж обурює такий стан речей. Члени робочої групи, яка проводить рейди, будуть перш за все спілкуватися з людьми, роз’яснювати їм неприпустимість торгівлі на вулиці, залучатимуть до діалогу з продавцями і представників адміністрації ринків, щоб ті пропонували місця у приміщенні та переконували торговців працювати у приміщеннях ринку.

Читайте також: Унікальний ринок у Виноградові працює до першого потяга .

Коментарі

S
Someone

Хочу ще додати: На ромів москаль виділяє пів міліона "для етнічних бла-бла-бла-розбазарити" + соціальні виплати (взагалі дурість вищого порядку). А для етнічних закарпатців які працюють (не так легко в мінус стояти з пляшкою молока і лотком яєць) виділили муніципальних дегенератів щоб порядочних людей розганяли. Ви там бачили наркоманів, сварки, проституцію? Так якого лисого до людей пристали? Звичайний рекет замаскований під написаний для нього закон. Моя позиція - влада повинна забезпечити цих людей безкоштовними зручними місцями для торгівлі. Мова НЕ йде про перекупщиків, а тільки про людей яких сьогодні розганяли з власно виготовленим товаром.

S
Someone

Я принципово купую домашні: творог, молоко, сметану, яйця, кури, зайці, зелень, коріння, овочі, фрукти ... Навіть їду до людей в ближні села коли чогось нема або довго чекати. У нас в Закарпатті так завжди було і мене так батьки навчили. Так люди жили і вас всіх викормили. Мало хто немовлятам дає яблука з супермаркету (утрірувано для прикладу). Раз в тиждень їду у Дастор - там чистіше і більше впевненості в походженні товару та дотриманні норм транспортування/зберігання ніж в інших супермаркетах. Звичайно це відносна і субєктивна думка. Дуже багато чого і там не подобається, але кращих варіантів нема. Готову їжу звичайно не купуємо або якщо їмо, то тільки в перевірених закладах. Їсти більшість продуктів з супермаркету для нашої сім'ї огидно. В дасторі ми купуємо товари особистої гігієни та продукти які важко виготовляти в домашніх умовах (олії, крупи, сири, напої та ін.).

В
Вася

Так як все будуть пенсіонерок ганяти, а палатки не трогати.

Читайте також