Ще чотири роки тому мешканці будинку №10 по вулиці Насипній в Ужгороді і не думали, що жахатимуться від однієї думки про зиму і густий сніг. Зараз ці побоювання цілком реальні.
Вже тривалий час мешканці будинку намагаються догукатись до міської влади. Дах будівлі давно протікає, та найстрашніше не це, опорні балки, які тримають стріху, в жахливому стані, навіть 10-15-ти сантиметровий сніг просто може завалити більшість з них, запустивши «ефект доміно». Результатом стане - обвал всієї конструкції.
Мешканець будинку Юрій Мішинцов:
- Балки, що тримають нашу стріху, повністю прогнили, пішли тріщинами і буквально висять у повітрі, деревину на балках можна спокійно розколупати пальцем. Стріха тече і нам доводиться підкладати різноманітні ємності для накопичення дощової води. Люди, які проживають на п’ятому поверсі, мають проблему з постійним протіканням стель. Вже п’ять років з ЖРЕРом №2 (ТОВ «Підзамок» прим. ред.) ведеться переписка, були обіцянки, складались кошториси, було написано безліч заяв і звернень, та результату, на жаль, немає. Ми боїмося, що цю зиму стріха не переживе. В ЖРЕРі вже знають всі деталі нашої біди. Складено кошторис, складено перелік усіх робіт, які необхідно виконати. Начальник ЖРЕРу, наскільки я зрозумів, особисто розмовляла з мером Сергієм Ратушняком, але він неодноразово відповідав відмовою. Я до чого веду, ведмеді по 20 тис гривень, річ для міста, як бачите, необхідніша, ніж стріха для цілого будинку. В нас вже був випадок, коли через сніг змістились балки і черепиця, що впала з даху, пошкодила два автомобілі в нашому подвір’ї (а могла впасти на голову комусь з мешканців). Тепер боїмося, що бетонна балка, яку притримують дерев’яні опори впаде і проломить стелю сусіду навпроти.
Пана Юрія підтримує і дружина:
- Я зверталась з заявами до начальника ЖРЕРу №2, до міського голови Сергія Ратушняка та тодішнього губернатора Олега Гаваші, але безрезультатно.
Мешканці будинку №10 по вулиці Насипній свого часу збирали підписи для відокремлення від ЖРЕРу, але відмовились, зрозуміли – самотужки не вирішать цю проблему, надто великі гроші. Робітники ЖРЕРу №2 спромоглись, після десятків скарг мешканців будинку, тільки на укріплення балок дерев’яними дошками, проте цього замало.