Військові залізничники можуть опинитися під відкритим небом

8
0

Обіцяні ще у дев’яностих роках квартири вони чекають і досі. А поки доводиться мешкати у бараках, часто не пристосованих для життя, куди військових поселили тимчасово

Обіцяні ще у дев’яностих роках квартири вони чекають і досі. А поки доводиться мешкати у бараках, часто не пристосованих для життя, куди військових поселили тимчасово. Прискорити процес отримання нормального помешкання вони вирішили через суд.

Родина військового пенсіонера Олександра Погорілого проживає у напівпідвальному приміщенні уже дванадцятий рік. Сім’ю поселили сюди ніби тимчасово, через відсутність місць у гуртожитку для військовослужбовців.

Нині троє дорослих туляться в тісній кімнаті. Банне приміщення слугує їм за кухню.

Олександр Погорілий, пенсіонер залізничних військ: «Как МЧС года четыре, может, пять посрезали это все, потому что это туалет, а теперь - кухня. Это я не шучу, это стопроцентный туалет».

Олександру Володимировичу командування залізничних військ обіцяло дати квартиру ще наприкінці дев’яностих минулого століття. У 2004-му сказали, що мешкатиме родина у 23-ій квартирі новобудови в Ужгороді.

Та вже на початку 2005-го рішення скасували. Залізничні війська перейшли з-під опіки Міноборони до Міністерства транспорту.

Держспецтрансслужба каже, пенсіонери не підпадають під розподіл квартир будинку, який належить уже не військовим.

Олександр Погорілий, пенсіонер залізничних військ: «Согласно статьи 37 Жилищного кодекса Украины, на которую они посылаются, мы как пенсионеры имеем полное право оставаться в той очередности там, где я состоял, в той организации, которая строила, в которой я состоял».

Сергій Рибак, пенсіонер залізничних військ: «Залізничне управління обіцяло нам у цьому будинку квартиру. Був акт № 82 від 7 липня 2004, де вони нам розподілили квартиру. А на даний час не дають квартиру і всіма способами стараються у нас цю квартиру забрати».

Командир чопської частини не охоче коментує ситуацію з виділенням помешкань своїм старшим колегам.

Олег Паламарчук, командир ВЧ Міністерства транспорту Т 0300: «Справу по квартирам веде міський суд, міжрайонний веде. Як тільки буде всьо ясно, так буде всьо ясно».

Нині таких безквартирних родин пенсіонерів залізничних військ в Ужгороді вісім.

Держспецтрансслужба запропонувала колишнім військовим звернутися до Міноборони за вирішенням житлової проблеми. Ставати заново у чергу за квартирою пенсіонери не захотіли. Тепер шукають правди у суді.

Марина Коваль, Юрій Ковальов, Закарпаття, НТН

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також