
Відучившись в автошколі і здавши на права, мотоциклісти-початківці отримують навички, які необхідно якнайшвидше закріпити на практиці.
Якщо довго не їздити на двоколіснику, то можна просто втратити набуті навички водіння і тоді доведеться наймати інструктора, а це зайві фінансові витрати. Отже, краще не відкладати питання, пов'язані з придбанням транспортного засобу на потім і заздалегідь вибрати потрібний мотоцикл.
Вибір двоколісного друга — справа дуже відповідальна. Перед ухваленням остаточного рішення варто врахувати низку факторів. Потрібно чітко розуміти, які бюджетні кошти ви маєте, також слід подумати про власну безпеку і комфорт, вивчити переваги тієї чи іншої моделі.
Типи мототранспорту
Класифікація байків ґрунтується на їх цільовому призначенні. Вони діляться на дорожні та позашляхові. До дорожніх належать:
- Класика — до цього виду належать найуніверсальніші моделі. Такі транспортні засоби забезпечують пряму посадку і позбавлені аеродинамічних обтічників.
- Спортивні — мототехніка цього виду призначена для пересування дорогами з твердим покриттям високої якості. Менш безпечні в порівнянні з класичними моделями, менш економічні та не такі зручні в керуванні.
- Супербайк — удосконалений варіант спортивного двоколісника.
- Круїзер — моделі, що належать до цього типу, оснащені потужним двигуном, посиленими гальмами та підвіскою, низьким сидінням. Відмінний вибір для далеких поїздок.
- Дрегстери — байки, призначені для перегонів прямою.
- Мотард — техніка цього типу добре зарекомендувала себе і на асфальтових дорогах, і на перетнутій місцевості.
- Мінібайк — моделі невеликих габаритів та ваги. Відрізняються зручним керуванням. Недолік — новачкам важко тримати рівновагу та низька придатність для звичайних доріг.
- Важкі мотоцикли — це мотоциклети з коляскою. Поєднання великої ваги та потужності. Призначені для бездоріжжя та перевезення великих предметів. З недоліків — низька швидкість і погана стійкість, особливо на високих швидкостях.
Вибір мотоцикла: кілька порад новачкам
Позашляхові мотоцикли призначаються для їзди нерівними дорогами, бездоріжжям, а також спортивними трасами. Такі транспортні засоби швидко розганяються та характеризуються відмінною маневреністю.
Що обрати новачкам
Мотоциклістам-початківцям при виборі байка слід звернути увагу на об'єм двигуна. Оптимальний вибір — модель з двигуном 125-130 см3. Не варто купувати потужний двоколісник, аби не переоцінити нещодавно отримані навички. Хорошим вибором буде не надто слабка та не дуже потужна модель. Це важливо для безпеки водія. Також необхідно врахувати і те, в якій місцевості ви збираєтеся використовувати ваш транспортний засіб. Для асфальтових доріг найкраще підійдуть дорожні моделі, а для сільської місцевості — позашляховики.
Компанія ЮА-моторс надає широкий вибір моделей на будь-який смак та гаманець. Тут ви легко зможете обрати двоколісного приятеля, який відповідатиме саме вашим потребам.
На правах реклами