Закарпатці серйозно потерпають від шахраїв

4
0

В міліції вважають, що це криза так згубно діє на людей, схильних до шахрайства.

Останнім часом помітно побільшало  випадків, які можна охарактеризувати цим терміном. Так, лише за вчорашній день до ужгородського відділу міліції звернулось 9 чоловік, що постраждали від різного роду шахрайства. Про деякі з них Мукачево.net вже повідомляло.

До прикладу, 6 квітня до ужгородської міліції звернулась мешканка Тячівського району із заявою про те, що ще наприкінці минулого року вона передала тячівцю завдаток в 5 тис. грн., бажаючи придбати в нього 126 кв.м метало-черепиці. До сьогоднішнього дня чоловік товару не привіз, а гроші повертати відмовляється.

Непрацююча ужгородка 1980 р.н. написала заяву на свого знайомого Аркадія, який відмовляється повертати їй 400 грн., які вона надала йому в борг, а іншій непрацюючій ужгородці гроші не повертає не хтось із знайомих, а посадові особи кредитної спілки в Ужгороді. Жінка стверджує, що вони просто відмовляються віддавати їй депозитний вклад у сумі 27 тис. грн., відповідно до вкладеного договору. Інша історія сталася з ужгородцем, який в січні 2009 року позичив у мешканця Виноградівщини 15 тис. грн. Останній, очікуючи повернення боргу, постійно підвищує відсотки так, що боржник ніяк не може розрахуватись із сумою кредиту.

Також, вчора із заявою звернувся ужгородець 1969 р.н., який розповів, що близько 16.00 на пр.. Свободи в Ужгороді знайомий з виду чоловік попросив у нього мобільний телефон, щоб зателефонувати. Телефон Nokia його власник назад так і не отримав.

А мешканка Іршави 1985 р.н. розповіла, що винаймає квартиру на пр. Свободи у непрацюючого ужгородця, який, зайшовши у приміщення, знайшов там її документи і відмовляється їй їх повертати.

«У багатьох випадках величезних витрат могло б не бути, якби сама жертва проявила хоча б трохи обережності, – розповіла Мукачево.net підполковник Ужгородської міліції Катерина Кийович. – Не користуйтесь послугами незнайомців для придбання дефіцитних товарів, вирішення питання щодо оформлення реєстрації, вступу до вузу та інших подібних послуг. Численні також випадки, коли шахрайки, так би мовити, ворожінням «знімають пороблене». Єдиний порятунок – не довіряти незнайомим людям, не вступати з ними в контакт».

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також