Останній демарш Москаля: як це було

7
1

Голова Закарпатської ОДА спровокував черговий скандал довкола власної персони, який схоже бумерангом вдарив по ньому самому.

Наприкінці минулого тижня Геннадій Москаль зробив різкий випад у бік відразу кількох осіб з президентської команди: закликав прем’єра Володимира Гройсмана звільнити його з посади голови Закарпатської ОДА, тому що йому мовляв заважають боротися з контрабандою представники президентської команди – нардеп від Солідарності Валерій Пацкан та очільник ДФС Роман Насіров.

Читайте детальніше про це у новинах:

Москаль просить Гройсмана його звільнити (Документ)

Губернатор Москаль пішов у безстрокову відпустку, щоб повернути свого начальника митниці

Ті за версією Москаля затіяли кадровий переворот на Закарпатській митниці, яка стала предметом торгу нової урядової команди на чолі з Гройсманом з групою «Відродження» Віталія Хомутинніка, за якою давно тягнеться контрабандний шлейф. Водночас, сам Геннадій Москаль усіляко захищає і підтримує діючого очільника митниці Колеснікова, якого зі скандалом прогнав з Одеси Саакашвілі і Ко.

Відразу ж після першої своєї заяви-звернення до Гройсмана Москаль отримав доволі різку відповідь від прем’єра, але залишився на посаді.

Детальніше про це у новині: Гройсман - Москалю: Нікому не дозволю розмовляти зі мною мовою ультиматумів

Тоді публічне протистояння продовжилося, і до нього приєдналися вже інші учасники – партія Відродження, Насіров. Зрештою, Москаль на вихідних все ж побачився з Петром Порошенком, і схоже, саме цього він і домагався. Після зустрічі була оприлюднена заява, мовляв Москаль залишається разом зі своїм керівником митниці.

Читайте детальніше про це у новині: Порошенко знову дав добро Москалю "рішуче" боротися із контрабандою на Закарпатті

Слід нагадати, що це вже не перший менш як за рік перебування на посаді голови Закарпатської ОДА демарш Москаля з погрозами піти у відставку. Першого разу було після схожого конфлікту з колегою по Солідарності Валерієм Пацканом. Тоді восени Москаль «вкинув» через третіх осіб інформацію про те, що написав заяву про відставку, а сам був кілька днів поза зв’язком і не коментував чутки, аж поки не зустрівся з Порошенком, який підтвердив, що саме Москаль має бути губернатором Закарпаття надалі. Тобто, аналогічна схема.

Детальніше про ті події читайте у новинах:

Москаль розповів про політичну корупцію в Солідарності на $400 тисяч

Москаль подав у відставку з посади голови Закарпатської ОДА, щоб очолити українську поліцію - джерело

Інша справа, як довго ще Геннадій Москаль експлуатуватиме цю технологію, особливо з огляду на його успіхи у ключових питаннях – стабілізація ситуації в регіоні, боротьба з контрабандою, залучення інвестиції, ремонти доріг. Наразі в активі голови Закарпатської ОДА тільки скандали і перейменування вулиць. Крім того, не слід забувати про дію нового закону про держслужбу, згідно з яким Геннадій Москаль – пенсіонер, і не може працювати головою ОДА, а також не може суміщати цю посаду з мандатом депутата облради.

Коментарі

ДМ
дід Михайло

в правилах поведінки на сайті такого не знайдеш: Всеобщая Декларация Прав Человека Статья 19. "Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ."

Читайте також