
Попри заклопотаність та підвищену увагу з боку земляків, артист не тільки навчив учнів студії сучасного танцю «Бліц» модних «па», а й відповів на запитання Мукачево.net.
– Що тобі дала участь в проекті «Танцюють всі»?
– Проект дав можливість довести усім, чого ти справді вартий і розкрити весь свій потенціал. Я з тих людей, які зроблять усе, аби досягнути поставлену мету. Всі думають, що там все проплачено, але насправді обирає народ. Якщо ти зацікавиш людей, будеш старатися, то люди в тебе повірять, і ти сам в себе повіриш.
– Якою насправді була конкуренція на проекті?
– Жорсткою, але це, насправді, – добре, бо розвиток йшов у два рази швидше. Ти розумієш, що в тебе гідні опоненти, і тобі все треба робити краще. Здорова конкуренція – це класно.
– Життя після проекту, яке воно?
– Я ще не знаю, я лише відхожу від проекту. Наразі хочу трохи відпочити. Лише кілька днів вдома в Мукачеві, і вже ближчими днями знову від’їжджаю. Маю дати майстер-класи по Україні, і треба трохи підзаробити грошей, а то перебуваючи на проекті я не працював.
– Як розпорядишся виграним півмільйоном гривень?
– Ці кошти я вкладу в своє майбутнє житло. Також вони підуть на зйомку відео, оренду залу для реалізації проектів, які я задумав. Насправді, це не такі вже й великі гроші для реалізації усіх задумів.
– За умовами проекту переможець має відвідати майстер-класи хореографів США, як з ними?
– Так, я маю поїхати до США, але думаю це відбудеться влітку. Наразі точно не відомо.
– Оціни рівень учнів школи «БЛІЦ» після заняття?
– Учні старалися, повторяли за мною усі рухи і в них це виходило. Мені було приємно.
– Що побажаєш танцюристам-початківцям?
– Щоб вони кожен раз робили «повну» ногу, і ніколи не говорили собі «я зараз відпочину».