Ярослава ГАСИНЕЦЬ: «Нашоукраїнці» в Ужгородській міськраді ще восени протестували проти нових житлово-комунальних тарифів»

13
0

Вона вважає, що нинішня ініціатива БЮТу щодо зниження тарифів — це піар-крок, бо коли треба було реально вживати заходів, щоб люди не переплачували, представники цієї політичної сили чомусь не хотіли цього робити.

«Ще у жовтні минулого року, коли йшла підготовка до опалювального сезону, фракція Блоку «Наша Україна» в Ужгородській міській раді протестувала проти введення нових, завищених тарифів на житлово-комунальні послуги», — розповіла кореспонденту ЗІА «Простір» керівник фракції «Нашої України» Ярослава Гасинець, коментуючи проблему.

За її словами тоді «нашоукраїнці» навіть збирали підписи депутатів за проведення позачергової сесії міськради, яка мала б розглянути ці питання, зібрали спеціальну прес-конференцію, щоб привернути увагу громадськості до проблеми тарифів в Ужгороді. «На жаль, восени нас підтримали лише депутати від СПУ та «Пори». Усі інші, в тому числі, найчисельніша фракція ради — БЮТ, проблеми просто не хотіли помічати. Врешті промерська більшість погодилася з новими тарифами, які запровадив міськвиконком, де третину складають представники БЮТу. Голову бюджетної комісії ради очолює член БЮТу, заступник мера з питань ЖКГ — теж представник цієї політичної сили. Наша ж фракція перебуває в опозиції до діючої влади. Тому нещодавній пасаж віце-перм’єра Д.Табачника, мовляв, в Ужгороді при владі перебуває коаліція «Нашої України» і БЮТу, яка й ввела нові високі тарифи, м’яко кажучи, не відповідає дійсності», — додає Я.Гасинець.

Вона вважає, що нинішня ініціатива БЮТу щодо зниження тарифів — це піар-крок, бо коли треба було реально вживати заходів, щоб люди не переплачували, представники цієї політичної сили чомусь не хотіли цього робити. Водночас вона каже, що нині «нашоукраїнці» також готові співпрацювати з усіма політичними силами, аби відновити справедливість.

Пані Ярослава також розповіла, що нині працює спеціальна тимчасова комісія Ужгородської ради, яка намагається розібратися із тарифами. Депутати від «Нашої України» вважають, що ціни на послуги підприємств ЖКГ в обласному центрі слід переглянути, а ціни на газ мав би знизити уряд, не перекладаючи усієї відповідальності на місцеву владу.

ЗІА "Простір"

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також