Мер Ужгорода спробував зірвати зустріч лідерів блоку «Наша Україна–Народна Самооборона» із закарпатцями

12
4

На місце проведення акції запросили… чеський атракціон

 Сьогодні (у четвер, 13 вересня) перед закарпатським облмуздрамтеатром в Ужгороді розпочали монтувати чеський «Лунапарк», який терміново запросили з Івано-Франківська, де той перебував. Мовляв для святкування дня Ужгорода (який, до речі, традиційно відзначали в останні вихідні вересня, однак цьогоріч його через «загадкові» причини перенесли на передостанні вихідні місяця).

 Власне, атракціон вже не вперше відвідує обласний центр Закарпаття. Однак цього разу він приїхав напередодні візиту до області лідерів виборчого блоку «Наша Україна – Народна самооборона», причому почав розташовуватися якраз на тому місці, де в п’ятницю, 14 вересня, повинна відбутися зустріч Юрія Луценка, В’ячеслава  Кириленка та інших лідерів блоку з активістами та виборцями Закарпаття.

Міські «нашоукраїнці», котрі повідомили ужгородську владу про проведення мітингу заздалегідь (а за законом, на подібні акції дозволу міськвиконкому не потрібно – достатньо повідомлення), в знак протесту проти такого рішення озвучили відповідну заяву у міськраді та покинули засідання сесії, яке проходило сьогодні. А члени молодіжної «Нашої України» організували пікет перед театром.

На щастя, ситуацію вдалося вирішити досить швидко. Чеські підприємці, які мимоволі стали інструментом нечесної політичної боротьби, погодилися розпочати монтування атракціонів після завершення мітингу «НУ–НС».

«Як юрист, я давно не вірю у співпадіння, – відповів депутат Закарпатської облради від «Нашої України» Антон Зелінський на наше запитання, був цей випадок запланованою акцією, чи простим збігом обставин. – Я не проти розміщення «Лунапарку», де зможуть розважитися наші діти. Однак директор атракціону розповів, що їх кілька днів ганяли по місту, пропонуючи то одне місце для розташування, то інше. І, зрештою, дали площу перед драмтеатром. Тому про співпадіння тут говорити недоречно». За словами, Антона Франтішковича, представники «Нашої України» провели переговори з чеськими підприємцями і досить легко узгодили, що останні почекають завершення мітингу. Натомість, «нашоукраїнці» домовилися з міською міліцією про забезпечення машин чехів цілодобовою охороною, аби уникнути можливих провокацій з боку політичних екстремістів.

«Робити подібні провокації – доля слабких. Напевно, Закарпатська організація «Народної партії» (яку очолює Сергій Ратушняк – Авт.) почувається в області невпевнено, якщо вдалася до подібних кроків, – прокоментував ситуацію керівник Закарпатського регіонального штабу «НУ – НС» Іван Балога. – Мерами закарпатських міст є представники різних політичних сил, та лише в Ужгороді у нас виникли такі проблеми. Однак ми цьому не дивуємося, адже вчинки мера Ужгорода часто залежать ще й від погоди. Що ж стосується «Нашої України», то ми працюємо і працюватимемо надалі в межах чинного законодавства України», – додав Іван Іванович.  

Що ж до Сергія Ратушняка, який, як стверджують поінформовані джерала, формально очолюючи на Закарпатті обласну організацію Народної партії України (Блок Литвина), насправді працює на Партію регіонів Віктора Януковича, то він вчергове продемонстрував, що права жителів міста, яким Сергій Миколайович керує, його не цікавлять – а керує його діями лише прагнення вислужитися перед своїми донецькими чільниками. Щоправда, подібну послугу інакше, аніж ведмежою, назвати важко.

Коментарі

Ш
Штрайкбехер

Петро,Ти що, з глузду зЇхав?

ЗЮ
Злостный юзер

у кого явно больная фантазия работает. полная чушь. полиха, ты писал? если да, тогда ниче удивительного

В
вася

однако начальство ужгородское поголубело совсем....енужели не понятно, что голубые тянут украину в пропасть....

П
Поліха

Злостному юзеру Писав інформацію не я, але оскільки я там особисто був і говорив з чехами, можу підтвердити, що все написане в цій інформації — правда. З повагою Петро Поліха

Читайте також