Квітень 2007 року став для них по-особливому пам’ятним. Дві подруги Леся та Вікторія, колишні випускниці мукачівських шкіл таки наважилися на справу, яка на перших порах трохи відлякувала своєю новизною, а ще більше тим, що їм самим потрібно було її і започатковувати, і втілювати в життя у рідному місті, яке і так багате різними традиціями та починаннями.
Її мета настільки була благородною та хвилюючою, що усе це разом додавало сміливості і впевненості - все вийде. Саме з таким настроєм вони переступили поріг міськвиконкому, щоб розповісти про Всеукраїнську акцію «Почуйте всі !» благодійного фонду «Серце до серця», яка уже вдруге проводилася у нашій країні і вперше у місті над Латорицею. Так вони отримали серйозну підтримку у своєму чи не першому в житті масштабному починанні. І у тому пам’ятному 2007 році, 45 волонтерів вийшли на вулиці міста, щоб взяти участь у зборі коштів на закупівлю медичного обладнання для діагностики та попередження вад слуху у дітей. Наймолодшими волонтерами стали Анастасія Глагола (7 років), Христина Герей (8 років) та Юліана Фенчак ( 9 років). 3852,70 грн. зібрали тоді волонтери і на ці кошти було придбано медичне обладнання для пацієнтів обласної дитячої лікарні. Головною умовою передачі цього обладнання є можливість кожної дитини користуватися ним безкоштовно.
У 2008 році акція набула ще більшого масштабу. До неї долучилося біля 80–ти волонтерів, загальноосвітні школи міста та Мукачівського району. Загальними зусиллями було зібрано близько 17 тис. грн., на які було закуплено обладнання для дітей з вадами зору. Найкращий волонтер Іван Пецко, зібрав 1600 грн. і як переможець відвідав 17-й фінал польської благодійної акції «Великий Оркестр Святкової Допомоги» у м. Кракові. До речі, власне ця акція і була взята у 2006 році за приклад Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця». Також серед найбільш активних учасників акції слід відзначити міські загальноосвітні школи № 2,6,20 та Клячанівську ЗОШ із Мукачівського району.
У 2009 році волонтери міста та району зібрали 10 тисяч грн., а школярка Мукачівської ЗОШ №1 Валерія Овчіннікова, яка була визнана кращим волонтером - здійснила поїздку по країнах Європи.
Так розпочинався рух, який набуває дедалі більшого поширення, завойовує нових прихильників та відданих учасників. Учні шкіл та вчителі, студенти коледжів та вищих навчальних закладів, лікарі, пересічні мешканці міста та району - їх єднає рух, який почався у нашій країні в 2006 році і який вони уже очікують весною, щоб долучитися до нього чи в якості самовідданого волонтера з характерною скринькою чи благодійника, який з гордістю приймає яскраву наклейку із символічним сердечком, за те, що власним коштом допоміг цій добродійній справі.
На дворі 2010 рік. В Україні проходить п’ятий, ювілейний, а у нашому місті четвертий поспіль етап Всеукраїнської акції “Почуйте всі», кошти від якої підуть на допомогу новонародженим дітям з різними паталогіями. А тоді, в 2007 році Леся Мошкола зважилася на пропозицію брата-лікаря стати організатором акції і першою, хто її підтримав була подруга Вікторія Фенчак. Їх радує, що з кожним роком прибічників акції стає більше, що діти, яким необхідна допомога, отримують її, у тому числі, і завдяки їхній допомозі. Вони вдячні рідним і друзям, які їх підтримували і продовжують підтримувати, міській владі, освітянам та лікарям, учням та студентам, усім для кого справа допомоги дітям є справою серця. І тоді - серце до серця , можна зробити дуже багато для всіх і кожного. А як приклад наводять незнайому бабусю, яка не тільки сама долучилася до акції віддавши власні кошти з невеликої пенсії, а й пішла з ними до найближчого магазину і на її прохання підтримати акцію, ніхто не зміг відмовити.
Дві подруги: викладач психології Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу Леся Володимирівна Мошкола та лаборант цього навчального закладу Вікторія Вікторівна Фенчак упевнені у тому, що, приймаючи участь у таких акціях, Україна і українці, маючи власні традиції з благодійництва та волонтерства ще більше долучатимуться до загальноєвропейських справ та цінностей і цьогорічна травнева акція тому гарний приклад і підтвердження. Для багатьох нас вона стає першим кроком до власного утвердження та перевіркою на готовність допомогти ближньому.