Рокаш обіцяє Ужгороду потужний живий звук

11
9

9 лютого Гурт Рокаш презентує свій альбом «In Vinko Veritas» в Ужгороді.

Презентувати альбом в Ужгороді рокаші вирішили після успішного концерту в Мукачеві 14 січня на головній сцені фестивалю «Червене вино».

Одразу після презентації музиканти виставили альбом на своєму офіційному сайті http://rock-h.com.ua/  з можливістю як вільно скачати так і придбати в цифровому форматі або на фізичному носії (серед слухачів  переважають ті, скачують музику безкоштовно, але є і такі, які хочуть підтримати гурт і заплатити за неї). 

Сам альбом отримав хороші відгуки від слухачів і схвальну критику. Ось рецензія Дмитра Ремиша на сайті www.rock.kiev.ua :
 
ROCK-H - IN VINKO VERITAS
 
«Рокаш»  – гурт, який яскраво засвітився в проекті М1 «Свіжа кров». Стримано, чітко, без надриву, як вантажівка проїхались вони по вухах слухачів, залишивши глибокі відбитки колесами своєї самобутності.
 
14-го січня група представила свій дебютний альбом «In Vinko Veritas», більшість пісень з якого слухач вже мав змогу почути на М1. Крім того, ті, хто слідкував за групою, частину з них міг знати у вигляді відео-кліпів.
 
Для довідки: Rock-H читати як «Рокаш» – це не хитрий вибрик в назві. В перекладі з закарпатської говірки це означає всього-на-всього «спільнота».
 
Пані та панове, до вашої уваги нова хвиля закарпатського року, співаного такою мовою, яку розуміють не всі українці, та з музикою, в якій відчувається автентичне коріння. Це той зразок року, який магнітом притягує увагу, який слухаєш і не розумієш чому.
 
Поціновувачі українського року не можуть, не мають права обійти увагою цей реліз. Те, з якою легкістю Рокаш роблять щось ні на що не схоже, справді вражає. Вони – самі собі першоджерело. І справа тут не у вокалі, говірці чи музиці: тут щось на рівні первісної музичної підсвідомості, енергії, якою колись підкорили свого слухача ВВ. Щоправда, на потужності енергетичного посилання та мові з ВВ схожість закінчується.
 
«In Vinko Veritas» – доросла, продумана робота, жива і драйвова, в чому, доречі, нескладно переконатись, оскільки диск доступний для вільного завантаження на soundcloud.com та ex.ua.
 
Також з нагоди концерту гурт проводить акцію «вРокаши» – можливість придбати новий альбом гурту разом з квитком на концерт за спеціальною ціною 60 гривень. Акція діє в Ужгороді в кафе «Тірамісу» , пабі «Черчіль», виному залі «Шардоне» та провулоку «Гірчичне зерно»; в Мукачеві – в ТЦ «Щодня».
 
Концерт гурту «Рокаш» відбудеться 9-го лютого о 21-й годині в нічному клубі «Фантом». 
 
 
Як інформаційний партнер концерту Мукачево.нет проводить розіграш двох квитків на концерт серед своїх читачів. А запитання буде таке: яка пісня була першою у творчості гурту Rock-H (підказка — ця пісня в допрацьованому вигляді увійшла до альбому «In Vinko Veritas»).
 
Відповіді залишайте відразу в коментарях.

Коментарі

В
Віра

Пісня "Вінко червеною" яка була презентована в Мукачеві на фестивалі вина

G
Gelka

Вінко червеноє!!! точно-точно

Н
ніка

" ВІНКО ЧЕРВЕНОЄ" 100%=)) 2010р.на фестивалі Червоного вина

Г
Гурт

Це гурт для алкоголиків ?

ОП
Олександр Попович

Паленочка.

ЛЮ
Ломакін Юрій

«Вінко червеноє» ОДНОЗНАЧНО! :) Дуже хочу на концерт) :P

ЛЮ
Ломакин Юрий

«Вінко червеноє» ОДНОЗНАЧНО! :) Дуже хочу на концерт)

РМ
Редакція Мукачево.net

Дякуємо за відповідь. Вони приймаються до вівторка, 7 лютого. Тоді і буде оголошено володаря квитків

М
Мишель

Палиночка біла, біла

Читайте також