
Ті, у кого є «1 кабельний» канал, чи бодай Інтернет, вже, мабуть, знайомі зі скетч-шоу «Но, позерай!». Двоє акторів у різних образах через кумедні замальовки розповідають про життя на Закарпатті. Особливо закарпатцям припали до душі журналісти з Верховини і професор з університету.
У липні завершуються зйомки вже 2-го сезону серіалу. Далі в планах випуск диску і підкорення регіональних каналів по Україні.
Про це і дещо інше Мукачево.net дізналися від співзасновника проекту Олександра Мерявчика.
– То з чого все почалося?
– З проекту «Та ну-на шоу» (це була робоча назва), в травні 2010 року. Ми з Борисом Шатровим і, тоді ще починаючим режисером Вовою Ладижцем зібралися, щоб спробувати зняти щось з заготовленого гумористичного матеріалу. Пам’ятаю, наша позичена камера знімала на диски.
– Зйомки сподобалися?
– Процес, насправді захопив. Та й результат вийшов кращим, ніж ми очікували.
Тож ми заходилися обдумувати систему цьому процесу. Десь у серпні почали знімати серйозно. Борис Шатров відповідав за сценарії. Я займався адміністративними функціями. Володя Ладижець знімав і монтував. Так ми відзняли 10 серій. Транслювали їх на «1-кабельному».
– Зворотній зв'язок відчули?
– Так. Відразу люди почали говорити про скетч-шоу. Героїв почали впізнавати і любити. Навіть, зустрічаючи на вулицях, називали нас за іменами персонажів. Боря Шатров працював тоді у таксі, і робота в нього взагалі пішла. Дзвонили на службу і просили «того, з «Но, позерай!».
Наші найвідданіші фанати – діти 13-16 років з дворів у районі Проспекту Свободи. Справа в тому, що коли ми знімаємо історії про кримінальних авторитетів, то зйомки відбуваються у тамтешніх дворах. Тож вони завжди сходяться натовпом і допомагають – тримають мікрофон, освітлення.
Ще, в нас є людина, що нас підтримує – Микола Ковальчук. Він своєю доброю волею допомагає нам закривати витратні статті.
Що дуже радує: куди б ми не прийшли, скажімо, в аптеку, чи магазин, варто просто попросити, і нам без проблем дозволяють знімати.