У нашому суспільстві є дипломовані художники, які насправді не є митцями, а є Митці без дипломів, за покликом серця. Саме до таких і належить Людмила Боршош-Літун з Ужгорода, котра не мислить свого життя без мистецтва, без творчої роботи.
Саме про це красномовно говорять її роботи. Біолог за освітою, Людмила вже не перше десятиріччя працює як художниця. Так сталося, що її життєвий і творчий шлях визначався під впливом відомих митців, педагогів, культурно-громадських діячів. Зокрема вона вдячна Науму Рєпкіну та Миколі Керечаніну, голові Міжнародної спілки незалежних художників ім. А. Кашшая. Завдяки організаторським здібностям Керечаніна, днями відкрилася персональна виставка Людмили в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.
Творчий доробок автора складають у першу чергу різноманітні пейзажі, краєвиди, як гірські, так і міські. Що кидається у вічі, коли заходиш у зал, — це розмаїття жанрів і технік, якими на пристойному творчому рівні володіє художниця. Частина полотен виконана в чітко вираженій імпресіоністичній манері, інші — з ознаками абстракціонізму. Багато з них мають декоративний характер, що видає сильний творчий потенціал автора.
Бажання працювати на мистецькій ниві, удосконалювати свою майстерність, спілкуючись із художниками, приводить її в спілку "КЕТ". Завдяки перебуванню там Людмила змогла брати участь у міжнародних симпозіумах, зарубіжних та обласних виставках, що розширило її творчий кругозір.
Виставці надали спонсорську підтримку управління культури Закарпатської облдержадміністрації та керівництво Закарпатського музею народної архітектури та побуту (Габріелла Андял).
Особливу подяку автор виставки висловлює голові Міжнародної спілки художників "КЕТ" ім. А. Кашшая, почесному члену Спілки художників Росії та Міжнародної асоціації образотворчого мистецтва ЮНЕСКО М. Керечаніну за неоціниму допомогу у виданні каталога й організації проведення виставки.