Уже під час дитячої оздоровчої кампанії у Закарпатській області з’ясувалося, що в таборах враховано не всі вимоги для перебування в них дітей.
"Я хочу підкреслити, є ще дуже багато недоліків, які потрібно усунути. До них я би відніс в першу чергу те, що після обстеження всіх таборів було виявлено цілий ряд проблем з енергоспоживанням. Це такі речі, як незаземлені стовпи, які знаходяться на території таборів, це обладнання, яке повинно було пройти тестування до початку відпочинку. Нам прийшлося проблеми усувати уже безпосередньо перед початком оздоровчого сезону. Ну і безумовно у цілого ряду таборів виникло питання з санепідемстанцією, які контролюють їх", — про це сьогодні, 31 липня, на брифінгу в Ужгороді повідомив начальник управління у справах молоді та спорту Володимир Фленько.
Однак загалом, зі слів Володимира Фленька, в області оздоровлення дітей проходить досить позитивно. «Зараз у нас діти оздоровлюються в цілому ряді стаціонарних таборів і оздоровлення вийшло на певний якісний рівень», — зазначив начальник. Він також повідомив, що цього року уже були 2 міністерські перевірки, які оглянули табори.
На брифінгу також зазначалося, щ майже всі райдержадміністрації та міськвиконкоми області досягли рівня планових показників охоплення оздоровчими послугами дітей від 7 до 16 років. Станом на липень 2007 року оздоровлено 71947 дітей (41,7 %). Було заплановано — 86229 дітей або 50%.
Водночас, як наголошувалося, викликає стурбованість проведення оздоровчої кампанії в Хусті та Ужгороді. Як зазначено в прес-релізі, у Хусті оздоровили 2,4% дітей, а Ужгородський міськвиконком — 20%. Пан Фленько зазначив, що Ужгородська міська рада заклала найменше грошей на оздоровлення дітей. «Навіть прогнозні показники у оздоровчій кампанії міста були закладені з самого початку дуже і дуже низькі,» ― повідомив начальник. «Губернатором був підписаний лист з цього приводу на ім’я міського голови, де він просив звернути увагу на оздоровчу кампанію Ужгорода», ― додав він.